Zobacz nasze promocje...

 

 

 

 

 

 

 

1418448
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiącu
poprzedni miesiąc
wszystkie wizyty
111
149
1353
1043574
5213
7658
1418448
2024-05-26 14:20

Zapisy dobiegły końca i zbliżają się pierwsze zajęcia w nadchodzącym sezonie. Dla wielu z Was to kolejny sezon gdy jesteście z nami i Wasze dzieci pływają w naszych grupach. Część z Was po raz pierwszy zapisało dziecko na nasze zajęcia i to głównie dla tych osób jest poświęcony ten krótki artykuł. W kilku słowach postaramy się wytłumaczyć jak się przygotować do sezonu i odpowiemy na najważniejsze pytania, które z tym mogą się wiązać.

 

Zapisałem/am dziecko i co teraz ?

Warunkiem zapisania dziecka na nasze zajęcia było wysłanie do nas sms ze zgłoszeniem udziału w kursie. Jeżeli nie dostaliśmy takiego sms-a dziecko nie jest zapisane na liście.Po zakończeniu zapisów i zamknięciu listy, wysłaliśmy do Ciebie sms-a od nadawcy "MANTA INFO" potwierdzającego  udział dziecka w zajęciach. Jeżeli zapisałeś dziecko, a nie dostałeś od nas wiadomości to zadzwoń |603 409 424|  i dowiedz się dlaczego tak się stało. Może to tylko jakiś mały błąd systemu.

Nie zapisałem dziecka, a chciałbym to jeszcze zrobić. Czy mogę?

Zadzwoń do nas i zapytaj o wolne miejsca w grupie dla Twojego dziecka. Sprawdzimy co da się zrobić.

Kiedy rozpoczynają się pierwsze zajęcia?

W wiadomości dostałeś informacje dotyczące daty rozpoczęcia i zakończenia kursu oraz w jakiej cenie są zajęcia. Dla przypomnienia:

  KĘDZIERZYN - KOŹLE OD 12.09.2022

  KRAPKOWICE: OD 19.09.2022

 Po zakończeniu obecnego kursu będzie możliwość przedłużenia zajęć o kolejny cykl.

 

Czy będzie spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem kursu?

Wystarczy, że przyjdziesz ze swoim dzieckiem 15min przed godziną zajęć, którą podaliśmy w sms-ie. Na tym spotkaniu opowiemy Wam o przebiegu całego kursu oraz sprawach formalnych. Każdy z rodziców przyprowadzających dziecko na zajęcia dostanie do podpisu regulamin uczestnictwa w kursie. Z treścią regulaminu możesz się już zapoznać. Znajdziesz go pod tym linkiem-> REGULAMIN.

Kogo i gdzie szukać?

Spotkamy się o wyznaczonej porze koło kasy pływalni na którą zapisałeś dziecko. Szukaj i pytaj o instruktorów z MANTY. Łatwo nas rozpoznać po białych koszulach z nadrukowanym naszym firmowym logo.

Co dziecko potrzebuje na zajęciach?

-klapki
-ręcznik
-strój jednoczęściowy - dla dziewczynek
-kąpielówki- nie szorty - dla chłopców
-czepek - dla wszystkich dziewczynek ( na pływalni w Kędzierzynie-Koźlu wymagany jest także dla chłopców)

W przypadku gdy dziecko nie jest na tyle samodzielne aby się samemu przebrać w szatni, dotyczy to najmłodszych grup, to rodzice mogą pomóc takiemu dziecku, ale żeby wejść do szatni należy mieć zmienne klapki.

Kiedy i jak należy płacić za kurs?

W nadchodzącym sezonie czeka nas kilka zmian, głównie organizacyjnych, które mają usprawnić sprawy formalne.

Od września 2022 zmianie uległ organizator zajęć, a tym samym numer konta. Nowe dane i aktualny numer konta znajdziecie Państwo w zakładce kontakt oraz poniżej. W nadchodzącym sezonie prosimy o niedokonywanie przelewów na konto z ubiegłego sezonu.

Aktualne dane:

MANTA GROUP Adrian Wyrobek
ul. Życzliwa 35
47-200 Kędzierzyn - Koźle
NIP: 749 199 41 65

ING BANK ŚLĄSK 42 1050 1517 1000 0090 9584 3711

W tytule przelewu imię i nazwisko dziecka.

-Osoby chcące otrzymać fakturę VAT za zajęcia proszone są o poinformowanie o tym fakcie przed dokonaniem wpłaty na konto.

-Płatności za kurs pływania dokonujemy w czterech równych ratach do 10 dnia każdego miesiąca. I ratę uczestnik kursu jest zobowiązany do wpłaty przed rozpoczęciem się kursu w celu zarezerwowania miejsca.

-W przypadku kiedy uczestnik zrezygnuje z kursu po pierwszych kilku zajęciach to pierwsza rata nie ulega zwrotowi.

-Dopuszczamy możliwość odrabiania 2 zajęć z całego kursu jesiennego w grudniu po wcześniejszym ustaleniu terminu odrabiania.

- Jeżeli nie masz możliwości dokonania przelewu, poinformuj nas o tym, a wpłatę gotówkową będziesz mógł dokonać na spotkaniu przed zajęciami. Osoby, które nie dokonały wpłaty nie będą wpuszczane na zajęcia. Dokonanie opłaty jest jednoznaczne z potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie.

 

UWAGA!

Do ceny zajęć na pływalni DELFIN w Krapkowicach należy doliczyć bilet wstępu na basen zgodny z obowiązującym cennikiem, który wykupujecie Państwo we własnym zakresie.

Cena zajęć w Kędzierzynie - Koźlu zawiera wstęp na basen i nie ma w związku z tym żadnych dodatkowych opłat.

 

Przypominamy, że nie prowadzimy zwrotów, nie odliczamy oraz nie odrabiamy zajęć na innych grupach w przypadku nieobecności dziecka na swoich zajęciach.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

Zespół MANTA

tel. 603 409 424

 

 

COVID - zalecenia

 

Na zajęcia dziecko przychodzi bez objawów choroby

Uczestnik zajęć oraz jego opiekunowie oświadczają, że nie mieli kontaktu z osobą zakażoną COVID 19 i nie znajdują się na kwarantannie w trakcie trwania kursu. W przypadku zachorowania na COVID19 oraz przebywania na kwarantannie opiekun jest zobowiązany do bezzwłocznego poinformowania o tym fakcie organizatora zajęć.

Na holach pływalni oraz w szatniach obowiązkowe jest używanie maseczek i zachowanie dystansu społecznego oraz przestrzegania zaleceń gospodarza obiektu.

Jeżeli podczas zajęć instruktor zauważy u dziecka objawy choroby to niezwłocznie poinformuje o tym rodziców / opiekunów w celu odebrania dziecka z zajęć.

Zawartość chloru w wodzie oraz jego stężenie skutecznie zabija drobnoustroje i wirusy co jest potwierdzone badaniami naukowymi.

Z uwagi na formę prowadzenia zajęć nie jest możliwe zachowanie odstępu 1,5m między uczestnikami zajęć.

Za niewłaściwe zachowanie się uczestnika zajęć i nie przestrzeganie zaleceń sanitarnych MANTA nie ponosi odpowiedzialności.

 

MANTA GROUP ADRIAN WYROBEK

Kedzierzyn-Kozle, Al. Jana Pawla II 31 (kryta plywalnia, II pietro)

tel. +48 603 409 424, e-mail: mantasc@o2.pl