Zobacz nasze promocje...

 

 

 

 

 

 

 

1283508
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiącu
poprzedni miesiąc
wszystkie wizyty
234
1080
2509
906852
3461
9262
1283508
2023-06-09 15:57

Zapisy dobiegają końca i zbliżają się pierwsze zajęcia w tym sezonie. Dla wielu z Was to kolejny sezon gdy jesteście z nami i Wasze dzieci pływają w naszych grupach. Część z Was po raz pierwszy zapisało dziecko na nasze zajęcia i to głównie dla tych osób jest poświęcony ten krótki artykuł. W kilku słowach postaramy się wytłumaczyć jak się przygotować do sezonu i odpowiemy na najważniejsze pytania, które z tym mogą się wiązać.

 

Zapisałem/am dziecko i co teraz ?

Warunkiem zapisania dziecka na nasze zajęcia było wysłanie do nas sms ze zgłoszeniem udziału w kursie. Jeżeli nie dostaliśmy takiego sms-a dziecko nie jest zapisane na liście.Po zakończeniu zapisów i zamknięciu listy, wysłaliśmy do Ciebie sms-a potwierdzającego udział dziecka w zajęciach. Jeżeli zapisałeś dziecko, a nie dostałeś od nas wiadomości to zadzwoń |603 409 424|  i dowiedz się dlaczego tak się stało. Może to tylko jakiś mały błąd z naszej strony.

Nie zapisałem dziecka, a chciałbym to jeszcze zrobić. Czy mogę?

Zadzwoń do nas i zapytaj o wolne miejsca w grupie dla Twojego dziecka. Sprawdzimy co da się zrobić.

Kiedy rozpoczynają się pierwsze zajęcia?

W wiadomości dostałeś informacje dotyczące daty rozpoczęcia i zakończenia kursu oraz w jakiej cenie są zajęcia.

Czy będzie spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem kursu?

Wystarczy, że przyjdziesz ze swoim dzieckiem 20min przed godziną zajęć, którą podaliśmy w sms-ie. Na tym spotkaniu opowiemy Wam o przebiegu całego kursu oraz sprawach formalnych. Każdy z rodziców przyprowadzających dziecko na zajęcia dostanie do podpisu regulamin uczestnictwa w kursie. Z treścią regulaminu możesz się już zapoznać. Znajdziesz go pod tym linkiem-> REGULAMIN.

Kogo i gdzie szukać?

Spotkamy się o wyznaczonej porze koło kasy pływalni na którą zapisałeś dziecko. Szukaj i pytaj o instruktorów z MANTY. Łatwo nas rozpoznać po białych koszulach z nadrukowanym naszym firmowym logo.

Co dziecko potrzebuje na zajęciach?

-klapki
-ręcznik
-strój jednoczęściowy - dla dziewczynek
-kąpielówki- nie szorty - dla chłopców
-czepek - dla wszystkich dziewczynek ( na pływalni w Kędzierzynie-Koźlu wymagany jest także dla chłopców)

W przypadku gdy dziecko nie jest na tyle samodzielne aby się samemu przebrać w szatni, dotyczy to najmłodszych grup, to rodzice mogą pomóc takiemu dziecku, ale żeby wejść do szatni należy mieć zmienne klapki.

Kiedy i jak należy płacić za kurs?

Zaliczkę w wysokości 150zł/os należy wpłacić na nasze konto najpóźniej do dnia rozpoczęcia kursu. Jeżeli nie masz możliwości dokonania przelewu, poinformuj nas o tym, a wpłatę gotówkową będziesz mógł dokonać na spotkaniu przed zajęciami. Pozostałą część należy uiścić najpóźniej na 6-tych zajęciach kursu.Kolejnych wpłat można dokonywać gotówką przed lub po zajęciach oraz na konto, które jest podane w zakładce kontakt oraz pod tym linkiem-> KONTO .

 

Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania to zadzwoń i zapytaj. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Adrian Wyrobek  603 409 424

Do zobaczenia w wodzie!

MANTA GROUP ADRIAN WYROBEK

Kedzierzyn-Kozle, Al. Jana Pawla II 31 (kryta plywalnia, II pietro)

tel. +48 603 409 424, e-mail: mantasc@o2.pl