Zobacz nasze promocje...

 

 

 

 

 

 

 

1418472
dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
poprzedni tydzień
ten miesiącu
poprzedni miesiąc
wszystkie wizyty
135
149
1377
1043574
5237
7658
1418472
2024-05-26 15:19

Zapisy dobiegają końca i zbliżają się pierwsze zajęcia w tym sezonie. Dla wielu z Was to kolejny sezon gdy jesteście z nami i Wasze dzieci pływają w naszych grupach. Część z Was po raz pierwszy zapisało dziecko na nasze zajęcia i to głównie dla tych osób jest poświęcony ten krótki artykuł. W kilku słowach postaramy się wytłumaczyć jak się przygotować do sezonu i odpowiemy na najważniejsze pytania, które z tym mogą się wiązać.

 

Zapisałem/am dziecko i co teraz ?

Warunkiem zapisania dziecka na nasze zajęcia było wysłanie do nas sms ze zgłoszeniem udziału w kursie. Jeżeli nie dostaliśmy takiego sms-a dziecko nie jest zapisane na liście.Po zakończeniu zapisów i zamknięciu listy, wysłaliśmy do Ciebie sms-a od nadawcy "MANTA INFO" potwierdzającego  udział dziecka w zajęciach. Jeżeli zapisałeś dziecko, a nie dostałeś od nas wiadomości to zadzwoń |603 409 424|  i dowiedz się dlaczego tak się stało. Może to tylko jakiś mały błąd z naszej strony.

Nie zapisałem dziecka, a chciałbym to jeszcze zrobić. Czy mogę?

Zadzwoń do nas i zapytaj o wolne miejsca w grupie dla Twojego dziecka. Sprawdzimy co da się zrobić.

Kiedy rozpoczynają się pierwsze zajęcia?

W wiadomości dostałeś informacje dotyczące daty rozpoczęcia i zakończenia kursu oraz w jakiej cenie są zajęcia.

Czy będzie spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem kursu?

Wystarczy, że przyjdziesz ze swoim dzieckiem 20min przed godziną zajęć, którą podaliśmy w sms-ie. Na tym spotkaniu opowiemy Wam o przebiegu całego kursu oraz sprawach formalnych. Każdy z rodziców przyprowadzających dziecko na zajęcia dostanie do podpisu regulamin uczestnictwa w kursie. Z treścią regulaminu możesz się już zapoznać. Znajdziesz go pod tym linkiem-> REGULAMIN.

Kogo i gdzie szukać?

Spotkamy się o wyznaczonej porze koło kasy pływalni na którą zapisałeś dziecko. Szukaj i pytaj o instruktorów z MANTY. Łatwo nas rozpoznać po białych koszulach z nadrukowanym naszym firmowym logo.

Co dziecko potrzebuje na zajęciach?

-klapki
-ręcznik
-strój jednoczęściowy - dla dziewczynek
-kąpielówki- nie szorty - dla chłopców
-czepek - dla wszystkich dziewczynek ( na pływalni w Kędzierzynie-Koźlu wymagany jest także dla chłopców)

W przypadku gdy dziecko nie jest na tyle samodzielne aby się samemu przebrać w szatni, dotyczy to najmłodszych grup, to rodzice mogą pomóc takiemu dziecku, ale żeby wejść do szatni należy mieć zmienne klapki.

Kiedy i jak należy płacić za kurs?

Całość opłaty należy wpłącić na konto najpóźniej do dnia rozpoczęcia kursu. Jeżeli nie masz możliwości dokonania przelewu, poinformuj nas o tym, a wpłatę gotówkową będziesz mógł dokonać na spotkaniu przed zajęciami. Nasze konto  jest podane w zakładce kontakt oraz pod tym linkiem-> KONTO .

 

COVID - zalecenia

 

Na zajęcia dziecko przychodzi bez objawów choroby

Uczestnik zajęć oraz jego opiekunowie oświadczają, że nie mieli kontaktu z osobą zakażoną COVID 19 i nie znajdują się na kwarantannie w trakcie trwania kursu. W przypadku zachorowania na COVID19 oraz przebywania na kwarantannie opiekun jest zobowiązany do bezzwłocznego poinformowania o tym fakcie organizatora zajęć.

Na holach pływalni oraz w szatniach obowiązkowe jest używanie maseczek i zachowanie dystansu społecznego oraz przestrzegania zaleceń gospodarza obiektu.

Jeżeli podczas zajęć instruktor zauważy u dziecka objawy choroby to niezwłocznie poinformuje o tym rodziców / opiekunów w celu odebrania dziecka z zajęć.

W przerwie między zajęciami, instruktor dezynfekuje sprzęt , który jest przeznaczony do użytku.

Zawartość chloru w wodzie oraz jego stężenie skutecznie zabija drobnoustroje i wirusy co jest potwierdzone badaniami naukowymi.

Z uwagi na formę prowadzenia zajęć nie jest możliwe zachowanie odstępu 1,5m między uczestnikami zajęć.

Za niewłaściwe zachowanie się uczestnika zajęć i nie przestrzeganie zaleceń sanitarnych MANTA nie ponosi odpowiedzialności.

 

 

 

Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania to zadzwoń i zapytaj. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Adrian Wyrobek  603 409 424

Do zobaczenia w wodzie!

MANTA GROUP ADRIAN WYROBEK

Kedzierzyn-Kozle, Al. Jana Pawla II 31 (kryta plywalnia, II pietro)

tel. +48 603 409 424, e-mail: mantasc@o2.pl